Masz stronę internetową, a klientów brak? Zgłoś się do audytu do zaufanej firmy!

Firma bez strony internetowej w obecnych, multimedialnych czasach to wielki błąd. To właśnie w sieci spędzamy większość naszego czasu, tam wyszukujemy informacje, robimy zakupy i decydujemy się na wiele usług. Założenie witryny to jednak też nie wszystko – może okazać się, że ruch będzie spory, że klientów przybędzie, ale zazwyczaj jest wręcz przeciwnie. Dlatego zwracać trzeba uwagę na to, jak ta witryna się prezentuje – czy jest czytelna, czy odpowiada naszym klientom, czy nie ma żadnych błędów, czy grafiki są dodane w dobrym formacie. Nawet jeśli to wszystko wiemy, może niekoniecznie dla osób postronnych jest to widoczne i nasza strona jednak jest słaba? Warto to zweryfikować, tym bardziej jeśli mamy na niej słaby ruch i wyraźnie czujemy, że coś można zmienić i poprawić. Także kiedy chcemy skorzystać z pozycjonowania i reklamowania naszej strony, dobrym podkładem pod takie działania będzie audyt seo, czyli raport z działania strony. Dobrą propozycją będzie skorzystanie z usług firmy taig.org.


Po co robić audyt?

Czym jest? Po prostu raportem, który sprawdza stronę pod kątem tego, na co zwracają uwagę wyszukiwarki. W końcu chyba chcielibyśmy być jedną z wiodących pozycji na liście wyszukiwania, prawda? Pomoże w tym właśnie audyt. Słabe i mocne strony – dowiemy się o nich, skorzystamy na tym, co możemy poprawić i zwrócimy uwagę na to co jest poprawne. Mało tego, dostaniemy także listę propozycji, z których można skorzystać chcąc się znaleźć na wyższych miejscach. Każdy z błędów i niedociągnięć na naszej stronie zniknie, podobnie jak te działania, które są zbyteczne. Monitorowanie konkurencji także się przyda – dowiemy się, co musimy zrobić by im zagrozić, a co możemy spokojnie zignorować – przynajmniej na razie. Dzięki temu koszty będą wydawane na konkretne i ważne potrzeby, a nie na to, co możemy sobie darować. Dobrane zostaną odpowiednie słowa kluczowe, kierujące na naszą stronę, a także działania mające na celu optymalizację.
http://www.taig.org/

Pozycjonowanie dla każdego

Rozpoczęcie pozycjonowania swojej strony jest idealnym momentem na to żeby zbadać swoją stronę. Tylko taka, która została już zanalizowana może stać się pozycjonowana – strona z wadami i błędami do pozycjonowania się nie nadaje. Jeśli jednak mamy stronę, która powstała już jakiś czas temu, warto zlecić jej przejrzenie fachowcom – może już pewne sprawy się przedawniły i wymagają zmian i edycji. Internet to na tylko szybko rozwijający się organizm, że pewnie coś przydałoby się już zmienić. Dodatkowo dodane słowa kluczowe na pewno nie będą też bez znaczenia – ludzie wpisują w Google różne frazy – im więcej skieruje do naszej strony tym lepiej. Sama witryna po audycie będzie też szybciej działać, szybciej się ładować i łatwiejsza będzie nawigacja – to kluczowe sprawy, które zyskają sobie sympatię odbiorców. W końcu potem znajdziemy się na czołowych pozycjach wyszukiwarki – w końcu kto by przeszukiwał mnóstwo stron wyników – wysokie miejsca w rankingu to klucz do sukcesu. Gdzie najlepszy audyt seo stron internetowych? Tylko Taig!